La deg inspirere!

Anbefalinger for voksne, ungdom og barn henter vi inn fra basen «Bokanbefalinger», skrevet av bibliotekansatte fra hele landet.

Anbefalinger av musikk, spill & gaming og film er skrevet av ansatte i Vestfoldbibliotekene.

Velkommen til spennende arrangementer

Illustrasjon av en gutt og en jente som itter i et tre og leser hver sin bok. Tegning av Anna Fiske.

Tur og LitteraTUR

tirsdag 26/05-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

Ordet "velkommen" på flere språk, satt sammen til et hjerte i form. Illustrasjonsbilde.

AVLYST! Språkkafé

torsdag 28/05-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
An event every 1 week(s) on torsdag that lasts 0 day(s) and 1.5 hour(s), the last of which will begin on Thursday 28/05-20
Mennekser fra flere nasjoner. Snakkebobler i forskjellige farger som sier "Vi snakker norsk". Illustrasjonsbilde.

AVLYST! Språkkafé

mandag 08/06-20, kl 12:35

Holmestrandbibliotekene

Sande bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 27/01-20,
and Once on Monday 10/02-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Monday 09/03-20,
and Once on Monday 23/03-20,
and Once on Monday 20/04-20,
and Once on Monday 04/05-20,
and Once on Monday 18/05-20,
and Once on Monday 08/06-20

Fant du det du lette etter?

Ja Nei

Translate »