Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

Høytlesingsdagen 2020 – høytlesing og håndarbeid

fredag 24/01-20

Tidspunkt: 12:00 til 13:00

Holmestrandbibliotekene

Rom/Sal: Hof bibliotek

Tema: Høytlesing, Litteratur

Målgruppe: Alle

Pris: Gratis

 

Høytlesingsdagen. Mann står i stige og leser. Illustrasjonsbilde.

Vi feirer årets Høytlesingsdager med høytlesing for voksne på biblioteket. Ta med deg litt håndarbeide – strikketøy, fargeleggingsbok eller det du spikker på – og kom for en hyggelig stund på biblioteket.

Biblioteket serverer kaffe, te og noe å bite i.

Loading Events Flere arrangementer i Vestfoldbibliotekene:
Mennekser fra flere nasjoner. Snakkebobler i forskjellige farger som sier "Vi snakker norsk". Illustrasjonsbilde.

Språkkafé

mandag 24/02-20, kl 12:35

Holmestrandbibliotekene

Sande bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 27/01-20,
and Once on Monday 10/02-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Monday 09/03-20,
and Once on Monday 23/03-20,
and Once on Monday 20/04-20,
and Once on Monday 04/05-20,
and Once on Monday 18/05-20,
and Once on Monday 08/06-20
brettspillkveld

Brettspillkveld

mandag 24/02-20, kl 17:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Monday 25/05-20
Bilde av baksiden av to ungdomer som spiller PC-spill.
Kodeklubb

Kodeklubb for ungdom 10+

mandag 24/02-20, kl 17:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 02/03-20,
and Once on Monday 09/03-20,
and Once on Monday 16/03-20,
and Once on Monday 23/03-20,
and Once on Monday 30/03-20,
and Once on Monday 06/04-20,
and Once on Monday 20/04-20,
and Once on Monday 27/04-20,
and Once on Monday 04/05-20,
and Once on Monday 11/05-20,
and Once on Monday 18/05-20,
and Once on Monday 25/05-20,
and Once on Monday 08/06-20
Anla Courtis Foto. Privat
Anla Courtis Foto. Privat

Dypdykk i musikkhistorien: Del 28 – A history of experimental rock in Argentina: 60’s & 70’s – foredrag av Anla Courtis og intervju

mandag 24/02-20, kl 18:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

IT-hjelp på biblioteket

IT-hjelp

tirsdag 25/02-20, kl 10:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Brønnen

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Wednesday 04/03-20,
and Once on Wednesday 11/03-20,
and Once on Wednesday 18/03-20,
and Once on Wednesday 25/03-20,
and Once on Wednesday 01/04-20,
and Once on Wednesday 15/04-20,
and Once on Wednesday 22/04-20,
and Once on Wednesday 29/04-20,
and Once on Wednesday 06/05-20,
and Once on Wednesday 13/05-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Tuesday 25/02-20,
and Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Thursday 27/02-20,
and Once on Friday 28/02-20
illustrasjonsfoto. Bøker. Foto: pixabay
Bøker. Foto: pixabay

BokSnakk

tirsdag 25/02-20, kl 11:00

Larvik bibliotek

Bølgen kulturhus

Gaming

Gaming

tirsdag 25/02-20, kl 15:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Avdeling Revetal

Lise Marie Kristine
Foto: Jo Klasbu og Julie Pike

Boka i mitt hjerte: Lise Marie Sommerstad møter Kristine Tofte

tirsdag 25/02-20, kl 19:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

IT-hjelp på biblioteket

IT-hjelp

onsdag 26/02-20, kl 10:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Brønnen

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Wednesday 04/03-20,
and Once on Wednesday 11/03-20,
and Once on Wednesday 18/03-20,
and Once on Wednesday 25/03-20,
and Once on Wednesday 01/04-20,
and Once on Wednesday 15/04-20,
and Once on Wednesday 22/04-20,
and Once on Wednesday 29/04-20,
and Once on Wednesday 06/05-20,
and Once on Wednesday 13/05-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Tuesday 25/02-20,
and Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Thursday 27/02-20,
and Once on Friday 28/02-20
Eventyrstund

Eventyrstund

onsdag 26/02-20, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Eventyrrommet, Sandefjord Bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 22/04-20
Plakat for rollespill. foto.

Rollespillkveld

onsdag 26/02-20, kl 17:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 27/05-20
Bilde av Inger Rismyhr og bokbind til boka Solskinnsbarn
Inger Rismyhr, foto: privat

Bokbad: Solskinnsbarn? Skisser fra en barndom ved Inger Rismyhr

onsdag 26/02-20, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Andebu bibliotek



Translate »