Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

AVLYST! Forfattermøte: Knut Nærum. Krim som knirker.

Hendelse Navigasjon

onsdag 01/04-20

Tidspunkt: 19:00 til 20:30

Holmestrandbibliotekene

Rom/Sal: Sande bibliotek

Tema: Krim, Litteratur

Målgruppe: Alle

Pris: kr 75

 

Knut Nærum. Foto: Agnete Brun
Foto: Agnete Brun

Det er snart påske og tid for krim. Hør Knut Nærum fortelle om bøker han skulle ønske at han hadde skrevet, og bøker han har skrevet. Om umulige forbrytelser og den tilsyneslatende overnaturlige forklaringen. Rikt illustrert.

Billetter kr. 75,- kan kjøpes på biblioteket fra etter nyttår og på TicketCo fra i dag.

Loading Events Flere arrangementer i Vestfoldbibliotekene:
brettspillkveld

AVLYST! Brettspillkveld

mandag 25/05-20, kl 17:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Monday 25/05-20
Bilde av baksiden av to ungdomer som spiller PC-spill.
Kodeklubb

AVLYST! Kodeklubb for ungdom 10+

mandag 25/05-20, kl 17:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 02/03-20,
and Once on Monday 09/03-20,
and Once on Monday 16/03-20,
and Once on Monday 23/03-20,
and Once on Monday 30/03-20,
and Once on Monday 06/04-20,
and Once on Monday 20/04-20,
and Once on Monday 27/04-20,
and Once on Monday 04/05-20,
and Once on Monday 11/05-20,
and Once on Monday 18/05-20,
and Once on Monday 25/05-20,
and Once on Monday 08/06-20
Illustrasjon av en gutt og en jente som itter i et tre og leser hver sin bok. Tegning av Anna Fiske.

Tur og LitteraTUR

tirsdag 26/05-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

Plakat for rollespill. foto.

AVLYST! Rollespillkveld

onsdag 27/05-20, kl 17:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 27/05-20
lesegruppe

Digital lesegruppe

onsdag 27/05-20, kl 18:00

Horten bibliotek

Teams -påmelding innen 26./5.

Ordet "velkommen" på flere språk, satt sammen til et hjerte i form. Illustrasjonsbilde.

AVLYST! Språkkafé

torsdag 28/05-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
An event every 1 week(s) on torsdag that lasts 0 day(s) and 1.5 hour(s), the last of which will begin on Thursday 28/05-20
Helpdesk IT

AVLYST! Helpdesk-IT

torsdag 28/05-20, kl 15:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 14/05-20,
and Once on Thursday 14/05-20,
and Once on Thursday 14/05-20,
and Once on Thursday 14/05-20,
and Once on Thursday 28/05-20,
and Once on Thursday 11/06-20
bilde av skulptur av en person som sitter i tenke-positur
Thinker av Jose Bascaran

AVLYST! Filosofisk salong

torsdag 28/05-20, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

Byggekonkurranse i Minecraft. Grafikk.

Byggekonkurranse i Minecraft

fredag 29/05-20, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Online



Translate »