Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

Filosofisk hjørne ved Tom Rønning

fredag 27/11-20

Tidspunkt:

11:00 til 12:30

Holmestrandbibliotekene

Rom/Sal: Hof herredshus

Tema: Filosofi, Filosofisk hjørne

Målgruppe: Voksne

Pris: kr 50

 

Tom Rønning. Foto.
Foto: Privat

Velkommen til filosofisk samtale med vår husfilosof Tom Rønning. Tom innleder samtalen med et valgt tema, og leder dialogen videre. Du kan lytte, eller delta i samtalen.

 

På grunn av smittevernhensyn er arrangementet flyttet til Hof herredshus og den gamle kommunestyresalen, og det er begrensede plasser.  Billetter må forhåndskjøpes på TicketCo.no ved å trykke her.

 

Navn og kontaktinformasjon samles inn og beholdes i 10 dager, på grunn av eventuell smittesporing

Loading Events Flere arrangementer i Vestfoldbibliotekene:
Gaming

AVLYST! Gaming

tirsdag 01/12-20, kl 15:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Avdeling Revetal

Elin Gran Weggesrud

Ordførerens hjørne

tirsdag 01/12-20, kl 16:30

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

12 1. GoggiSæter coverfoto FB Hof

Forfattermøte: Goggi Sæter

tirsdag 01/12-20, kl 19:00

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

IT-hjelp på biblioteket

IT-hjelp

onsdag 02/12-20, kl 10:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Brønnen

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Wednesday 04/03-20,
and Once on Wednesday 11/03-20,
and Once on Wednesday 18/03-20,
and Once on Wednesday 25/03-20,
and Once on Wednesday 01/04-20,
and Once on Wednesday 15/04-20,
and Once on Wednesday 22/04-20,
and Once on Wednesday 29/04-20,
and Once on Wednesday 06/05-20,
and Once on Wednesday 13/05-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Tuesday 25/02-20,
and Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Thursday 27/02-20,
and Once on Friday 28/02-20,
and Once on Wednesday 23/09-20,
and Once on Wednesday 30/09-20,
and Weekly on the same day until Wednesday 16/12-20
Eventyrstund

Eventyrstund

onsdag 02/12-20, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 09/12-20

Bok i uka

onsdag 02/12-20, kl 10:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

Bokstreif-logo. Illustrasjonsfoto.

AVLYST! Bokstreif

onsdag 02/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Sande bibliotek

Bokstreif-logo. Illustrasjonsfoto.

AVLYST! Bokstreif

torsdag 03/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

To fargerike hoder. Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

UTSATT til 2021 – Filosofisk kafé: Om rettferdighet ved Lars Gunnar Lingås

torsdag 03/12-20, kl 18:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

Masse-bøker-på-gresset

AVLYST! Litteraturhalvtimen

fredag 04/12-20, kl 12:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 18/12-20
Bokstreif - Holmestrandbibliotekenes bokturné-logo. Bilde.

AVLYST! Bokstreif

fredag 04/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

Familieforestilling: Det er jul det er jul. Bilde av skuespillerne.
Foto: Oslo familieteater

Familielørdag: Det er jul, det er jul

lørdag 05/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Sande kommunelokale



Translate »