Laster Hendelser

AVLYST! Bokstreif

onsdag 02/12-20

Tidspunkt: 12:00 til 13:00

Holmestrandbibliotekene

Rom/Sal: Sande bibliotek

Tema: Bokanbefalinger, Bokstreif, Litteratur

Målgruppe: Voksne

Pris: Gratis

 

Bokstreif-logo. Illustrasjonsfoto.

Grunnet Korona har vi for tiden noen restriksjoner rundt arrangementene våre. Les mer om disse her: Kjøreregler for arrangementer i Holmestrandbibliotekene høst 2020

 

Bokstreif er Holmestrandbibliotekenes egen bokturné og er et fast innslag i vårt vår- og høstprogram. Turneen går mellom Holmestrandbibliotekenes tre bibliotek – Hof bibliotek- og innbyggerservice, Holmestrand bibliotek og Sande bibliotek – og finner sted (som regel), første uka av hver måned, i periodene februar til mai og september til desember.

 

Bibliotekarer fra alle tre bibliotekene vil bytte på å anbefale bøker fra gang til gang. De leser og anbefaler bøker de mener fortjener litt ekstra oppmerksomhet, bøker som kanskje ikke får like mye fokus og promotering fra forlagene og bokhandlene, men som ofte slår bestselgerne ned i støvlene!

 

Bokstreif er en hyggelig time med litterært påfyll og leseinspirasjon, og er perfekt å få med seg i lunsjpausen om du ikke har fri midt på dagen.

 

Husk at du nå må hente ut en gratisbillett når du skal delta på arrangementet. Billetter kan hentes ut på Holmestrandbibliotekene eller på TicketCo.no ved å trykke her.

Loading Events Flere arrangementer i Vestfoldbibliotekene:
Gaming

AVLYST! Gaming

tirsdag 01/12-20, kl 15:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Avdeling Revetal

Elin Gran Weggesrud

Ordførerens hjørne

tirsdag 01/12-20, kl 16:30

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

12 1. GoggiSæter coverfoto FB Hof

Forfattermøte: Goggi Sæter

tirsdag 01/12-20, kl 19:00

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

IT-hjelp på biblioteket

IT-hjelp

onsdag 02/12-20, kl 10:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Brønnen

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Wednesday 04/03-20,
and Once on Wednesday 11/03-20,
and Once on Wednesday 18/03-20,
and Once on Wednesday 25/03-20,
and Once on Wednesday 01/04-20,
and Once on Wednesday 15/04-20,
and Once on Wednesday 22/04-20,
and Once on Wednesday 29/04-20,
and Once on Wednesday 06/05-20,
and Once on Wednesday 13/05-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Tuesday 25/02-20,
and Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Thursday 27/02-20,
and Once on Friday 28/02-20,
and Once on Wednesday 23/09-20,
and Once on Wednesday 30/09-20,
and Weekly on the same day until Wednesday 16/12-20
Eventyrstund

Eventyrstund

onsdag 02/12-20, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 09/12-20

Bok i uka

onsdag 02/12-20, kl 10:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

Bokstreif-logo. Illustrasjonsfoto.

AVLYST! Bokstreif

onsdag 02/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Sande bibliotek

Bokstreif-logo. Illustrasjonsfoto.

AVLYST! Bokstreif

torsdag 03/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

To fargerike hoder. Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

UTSATT til 2021 – Filosofisk kafé: Om rettferdighet ved Lars Gunnar Lingås

torsdag 03/12-20, kl 18:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

Masse-bøker-på-gresset

AVLYST! Litteraturhalvtimen

fredag 04/12-20, kl 12:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 18/12-20
Bokstreif - Holmestrandbibliotekenes bokturné-logo. Bilde.

AVLYST! Bokstreif

fredag 04/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

Familieforestilling: Det er jul det er jul. Bilde av skuespillerne.
Foto: Oslo familieteater

Familielørdag: Det er jul, det er jul

lørdag 05/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Sande kommunelokale



Translate »