Laster Hendelser

Kommende Hendelser

Hendelser listenavigering

februar 2020
Mennekser fra flere nasjoner. Snakkebobler i forskjellige farger som sier "Vi snakker norsk". Illustrasjonsbilde.

Språkkafé

mandag 24/02-20, kl 12:35

Holmestrandbibliotekene

Sande bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 27/01-20,
and Once on Monday 10/02-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Monday 09/03-20,
and Once on Monday 23/03-20,
and Once on Monday 20/04-20,
and Once on Monday 04/05-20,
and Once on Monday 18/05-20,
and Once on Monday 08/06-20
Vann over steiner med blader flytende. Foto: Pixabay

Dikt i Sande – blir du med?

onsdag 26/02-20, kl 19:00

Holmestrandbibliotekene

Sande bibliotek

Ordet "velkommen" på flere språk, satt sammen til et hjerte i form. Illustrasjonsbilde.

Språkkafé

torsdag 27/02-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
An event every 1 week(s) on torsdag that lasts 0 day(s) and 1.5 hour(s), the last of which will begin on Thursday 28/05-20
Lars Gunnar Lingås. Foto. Rosa bakgrunn.

Filosofisk kafé: Har lidelse mening? Ved Lars Gunnar Lingås

torsdag 27/02-20, kl 18:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

To fargerike hoder. Foto: Pixabay

Filosofisk hjørne ved Tom Rønning. Sokratisk dialog om livsmestring.

fredag 28/02-20, kl 11:00

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

Skiltet fra Plattform ni og tre fjerdedeler fra Harry Potter-universet.

Familielørdag: Harry Potter-dag

lørdag 29/02-20, kl 11:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

mars 2020
Bokstreif-logo. Illustrasjonsfoto.

Bokstreif

onsdag 04/03-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Sande bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 01/04-20,
and Once on Wednesday 06/05-20
Bokstreif-logo. Illustrasjonsfoto.

Bokstreif

torsdag 05/03-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 02/04-20,
and Once on Thursday 07/05-20
Ordet "velkommen" på flere språk, satt sammen til et hjerte i form. Illustrasjonsbilde.

Språkkafé

torsdag 05/03-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
An event every 1 week(s) on torsdag that lasts 0 day(s) and 1.5 hour(s), the last of which will begin on Thursday 28/05-20
Tekst til høyre: Filosofisk hjørne ved Camilla Angeltun. Hvordan vet vi egentlig hva som er rett og galt, godt og vondt? Illustrasjonsbilde til venstre av to fargerike hoder.

Hvordan vet vi egentlig hva som er rett og galt, godt og vondt?

torsdag 05/03-20, kl 18:00

Holmestrandbibliotekene

Sande bibliotek

Bokstreif-logo. Illustrasjonsfoto.

Bokstreif

fredag 06/03-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Friday 03/04-20,
and Once on Friday 08/05-20
Karius og Baktus. Illustrasjon.

Familielørdag: Karius og Baktus

lørdag 07/03-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Sande bibliotek

+ Legg arrangementene til i din kalender
Translate »