Ansatte

Trine Bergstå, biblioteksjef i Holmestrandbibliotekene
tlf 33 05 95 75, e-post: trine.bergsta@holmestrand.kommune.no

 

Hof bibliotek og innbyggerservice

Jorun Lia Rimeslåtten, sekretær
tlf 33 05 95 82, e-post: Jorun.Lia.Rimeslatten@holmestrand.kommune.no 

Jorun Lian, konsulent innbyggerservice
tlf 33 05 95 84, e-post: Jorun.Lian@holmestrand.kommune.no

Anne Landsverk Vestskogen, konsulent innbyggerservice
tlf 33 05 95 83, e-post: Anne.Landsverk.Vestskogen@holmestrand.kommune.no

 

Holmestrand bibliotek

Tone Kjelling, bibliotekar
tlf 33 05 95 72, e-post: tone.mari.kjelling@holmestrand.kommune.no

Tone Bahus Rødningen, bibliotekar
tlf 33 05 95 73, e-post: tone.bahus.rodningen@holmestrand.kommune.no

Kari Pedersen, sekretær
tlf 33 05 95 74, e-post: kari.pedersen@holmestrand.kommune.no

Nina Fredrikke Lehne, bibliotekar

e-post: nina.fredrikke.lehne@holmestrand.kommune.no

 

Sande bibliotek

Brit Døvle Larssen, bibliotekar
tlf 33 78 70 65, e-post: brit.jeanett.dovle.larssen@holmestrand.kommune.no

Kari Westheim Arntsen, barnebibliotekar
tlf 33 78 70 63, e-post: kari.westheim.arntsen@holmestrand.kommune.no

Ruth Melinda Killingstad Haugen, sekretær
tlf 33 78 70 61, e-post: ruth.melinda.k.haugen@holmestrand.kommune.no

Nina Fredrikke Lehne, bibliotekar
tlf 33 78 70 66, e-post: nina.fredrikke.lehne@holmestrand.kommune.no

Wenche Irene Nilsen, bibliotekar
tlf 33 78 70 64, e-post: wenche.irene.nilsen@holmestrand.kommune.no

Translate »